Višći 77 minuta, Hasagić nije branio

Fudbalsko prvenstvo Turske

Danas su odigrana tri susreta osmog kola fudbalskog prvenstva Turske.

Istanbulspor B je remizirao na svom terenu sa ekipom Eskisehirspora rezultatom 2:2 u dvoboju bh. internacionalaca.

U domaćoj ekipi U-21 reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća u igri je proveo 77. minuta, kada je zamijenjen, dok reprezentativca Bosne i Hercegovine Kenana Hasagića nije bilo u timu. S druge strane, u dresu gostiju Safet Nadarević na terenu je proveo svih 90 minuta.

Holmen je 40. minuti doveo domaće u prednost, a gosti su izjednačili u 53. minuti, kada je Yilmaz realizovao najstrožiju kaznu. Minut prije kraja gosti su poveli drugim golom Holmena, ali je već u narednom napadu izjednačio Sari za konačnih 2:2.

U druga dva susreta Samsunspor i Karbukspor su remizirali 0:0, kao i Orduspor i Bursa (1:1).