Kiks Vllaznije uz pogodak Mustedanagića

Remizirali protiv fenjeraša

H. Zilić

Zanimljiv meč u 22. kolu albanske Superlige odigrali su Skenderbeu i Vllaznija.

Utakmica je završena rezultatom 2:2, čime su gosti napravili kiks u borbi za vrh tabele.

Poveo je Skenderbeu u 24. minuti pogotkom Nikaja, a Da Silva porvanava na 1:1 u 40. minuti.

U nastavku vodstvo gostima donosi bivši fudbaler Sarajeva Zinedin Mustedanagić pogotkom za 1:2 u 53. minuti susreta.

U 77. minuti Žogović je isključen kod gostiju pa su domaćini imali igrača više što koriste u 83. minuti kada Zguro iz penala pogađa za konačnih 2:2.

Vllaznia je ostala četvrtoplasirana sa 35 bodova 11 manje od lidera Tirane, dok je Skenderbeu ostao fenjeraš sa 17 bodova, ali sada dva manje od sigurne zone gdje je ekipa Egnatije.