Vojvodina u play-offu za Ligu Evrope

3. kolo kvalifikacija

Fudbaleri Vojvodine uspjeli su da preskoče treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Novosađani su večeras kao gosti savladali sastav Dinamo Minska (2:0), te su ukupnim rezultatom 3:1 prošli dalje.

Vojvodina je i u prvom meču kod kuće dominirala, stvorila bezbroj prilika, ali je taj meč završen bez pobjednika (1:1). Ipak, srbijanski tim uspio je na strani da odigra na visokom nivou i potpuno zasluženo savlada ekipu iz Bjelorusije.

Vojvodinu je u vodstvo doveo Siniša Babić u 33. minutu, da bi konačan rezultat postavio Nikola Antić u 82. minutu. Treba napomenuti da je Vojvodina od 55. minute igrala sa igračem više, pošto je direktni crveni karton zaradio El-Monir.