Vranješ igrao 90 minuta, Bešiktaš nije uspio slaviti

Turska Superliga

Nogometaši Bešiktaša nisu uspjeli da ostvare pobjedu nad Gaziantepsporom u 30. kolu turske Superlige.

Bešiktaš je osvojio samo bod iako je imao priliku da se pobjedom izravna s vodećim Galatasaryjem.

Ovako, četiri kola prije kraja, Bešiktaš ima 65, Fener 66, a vodeća Galata 67 bodova.

Momčad Slavena Bilića je povela preko Sose u sedmoj minuti, no Chibuike je u 42. pogodio za, ispostavit će se, konačnih 1:1.

Svim su silama domaći u nastavku pokušavali da dođu do drugog gola. ali nisu uspjeli čak ni pored činjenice da su igrali od 82. minute s igračem više.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Kod gostiju je 90 minuta odigrao bh. reprezentativac Ognjen Vranješ, koji je u 51. minuti zaradio javnu opomenu.