Vranješu 90 minuta u pobjedi Elazigspora

Superliga, 21. kolo

Fudbaleri Elazigspora savladali su večeras na gostovanju ekipu Konyaspora s 3:2 u susretu 21. kola turske Superlige.

Tim našeg Ognjena Vranješa je u ovom susretu umalo ispustio pobjedu, jer su imali dva gola prednosti na poluvremenu.

Do vodstva je Elazigspor stigao u devetoj minuti. Dosuđen je penal, a Yilmaz je sigurno pogodio za prednost od 1:0.

Isti igrač je povećao prednost u finišu prvog poluvremena. Pogodio je Yilmaz i drugi penal za prednost od 2:0 nakon prvih 45 minuta.

Ipak, Elazigspor je u nastavku umalo prokockao pobjedu. Konyaspor je u 67. minuti susreta preko Sahinera smanjio na 2:1, da bi šest minuta kasnije Guven izjednačio rezultat na 2:2.

Međutim, važna tri boda gostima je u 89. minuti golom za konačnih 3:2 donio Tello.

Ognjen Vranješ je odigrao svih 90 minuta susreta...