Vranješu 90 minuta u pobjedi Krasnodara

Danas je odigrana jedna utakmica prvog kola ruske Premier lige, a iznenađujuću pobjedu slavila je ekipa Krasnodara.

Krasnodar je rezultatom 2:1 došao do iznenađujuće pobjede nad favorizovanim Rubinom iz Kazana na svom stadionu u Krasnodaru.

Movsisyan je četiri minute prije kraja prvog poluvremena pogodio za vodstvo domaćih, a pri rezultatu od 1:0 za Krasnodar se i otišlo na odmor.

Na 2:0 Krasnodar je povisio u 60. minuti, kada je Movsisyan sa bijele tačke svojim drugim golom na ovom susretu povisio rezultat u korist svoje ekipe.

Sve što je Rubin uspio napraviti do kraja susreta jeste bio počasni gol Načova u 67. minuti susreta.

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine Ognjen Vranješ odigrao je svih 90 minuta u dresu pobjedničke ekipe.