Vratio se Mbappe, PSG odmah u Francuskoj radi šta poželi

Ubjedljiv trijumf

A. Čaušević
Teme:

PSG je u gostima pobijedio Nicu sa ubjedljivih 0:3. Susret je obilježio povratak Kyliana Mbappea.

Nakon što je propustio prva tri kola zbog koronavirusa Mbappe je odigrao svoj pri meč ove sezone i odmah je briljirao.

Nice je pružala dobar otpor sve do finiša prvog poluvremena kada su gosti i riješili pitanje pobjednika sa dva gola.

Mbappe je u 38. minuti izborio penal i rutinski ga realizovao, a u sudijskoj nadoknadi je napravio i odličan prodor poslije kojeg je Angel Di Marija loptu pospremio u mrežu.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

U drugom poluvremenu Marquinhos je postavio konačan rezultat nakon što je pogodio poslije sjajnog centaršuta Di Marije iz prekida.