Vukotić je dominirao u Premijer ligi BiH, ali večeras su na drugoj strani Neymar, Mbappe...

Postigao autogol

PSG u prijateljskom susretu vodi protiv Beverena sa 2:0 nakon pola sata igre.

Belgijski tim je lagan zalogaj za zvijezde PSG-a, a u sastavu ovog kluba je i nekadašnji fudbaler Krupe Aleksandar Vukotić.

Nažalost, meč protiv francuskog velikana ovaj fudbaler neće pamtiti po dobrom. U 21. minuti je postigao bizaran autogol, a on i njegova odbrana vode veliku muku sa napadima PSG-a.

Tako je bilo u 28. minuti kada su jednostavno morali povući Neymara za dres u kaznenom prostoru. Sudija je dosudio penal, a Neymar je lagano zabio za 2:0.