WBA pregazio West Ham i plasirao se u četvrtfinale

Utakmicu obilježio sjajan gol Morrisona

Fudbaleri West Bromwich Albiona ubjedljivom su pobjedom protiv West Hama izborili plasman u četvrtfinale FA Cupa.

WBA je slavio sa 4:0, a u prednost je došao nakon 20. minuta igre kada je Ideye Brown pogodio za 1:0. Na 2:0 je dvadesetak minuta kasnije povisio Morrison koji je postigao fenomenalan pogodak.

Drugo poluvrijeme nije donijelo ništa novo. WBa je bio mnogo bolji a do 3:0 je stigao u 57. minuti kada je ponovo precizan bio Brown. Gosti su u 70. minuti ostali sa desetoricom u polju zbog crvenog kartona Amalfitana, da bi dvije minute kasnije Berahino pogodio za konačnih 4:0 i potop West Hama.