Francuz tvrdi da još uvijek ništa nije zaključeno

Wenger demantovao dogovor sa Kolašincem

Arsene Wenger je razgovarao sa novinarima pred polufinalni susret FA kupa koji Arsenal igra protiv Manchester Cityja u nedjelju.

Engleske medije su posebno zanimale i informacije u vezi sa mogućim transferom bh. reprezentativca Seada Kolašinca u Arsenal.

U natpisima britanskih novina već su se pojavile informacije da je Arsenal potpisao neku vrstu predugovora sa Kolašincem, međutim Wenger je to izričito demantovao.

"Ništa, Ništa. Ne, u ovom trenutku možemo odbaciti tu priču. Još uvijek ništa ni sa kim nije zaključeno", izjavio je Wenger.

"Mislim da je bitno da ne razgovaramo o transferima, nego o polufinalu FA Kupa koje nas očekuje u nedjelju", ogovorio je Francuz na pitanja novinara o mogućim pojačanjima.

Potražite više informacija na temu Premier league:

FA Kup je jedina šansa da Arsenal ostvari neki uspjeh u ovoj sezoni, pa je ovaj susret najviše i zanimao medije.

"To je posebno iskustvo, i mi smo fokusirani i vrlo motivisani. Možda baš i nismo na vrhuncu samopouzdanja zbog nekin razočaravajućih rezultata u zadnje vrijeme, ali ovo je odlična prilika da pokažemo da smo spremni za borbu, ali i koliku želju imamo plasirati se u finale", rekao je Wenger na kraju.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi