West Ham ponovo bez pobjede

Premier liga, 13. kolo:

U sklopu 13. kola engleske Premier lige večeras su se sastali West Ham i Leicester.

West Ham ni nakon pet uzastopnih utakmica bez pobjede nije uspio slaviti, a ovoga puta izabranici Davida Moyesa su remizirali s Leicesterom odigravši 1:1.

Gosti su došli u vodstvo u osmoj minuti kada Albrighton nakon kontranapada postiže gol, a prednost od 1:0 stajala je na semaforu sve do 45. minute kada je za izjednačenje West Hama pogodio Kouyate.

U nastavku utakmice lagani imperativ je postavio West Ham, no bilo je to nedovoljno za sva tri boda, pa je remi na kraju krajeva i pošten rezultat.

Ovom podjelom bodova, West Ham se nalazi na 18. poziciji s 10 bodova, dok je Leicester na 14. mjestu sa četiri više.