Zadar deklasirao Split CO
Julius Johnson bio je prvo ime utakmice

Finale play - offa prvenstva Hrvatske

U prvoj utakmici finala play – offa za prvaka Hrvatske košarkaši Zadra deklasirali su večeras u svojim Jazinama Split Croatia osiguranje, rezultatom 76:52.

Zadrani su rezultatsku prednsot stekli već nakon 10 minuta igre, a prvu četvrtinu riješili su u svoju korist sa 23:14. U drugoj su bili još bolji rasturivši Splićane sa 16 razlike, pa su na odmor otišli sa, ispostavilo se nedostižnih 51:26. U drugom poluvremenu odigrali su rutinski i došli do vodstva od 1:0 u seriji.

Druga utakmica finala je u četvrtak u Splitu, a finale u Hrvatskoj igra se na tri dobijena susreta.
Prva imena utakmice bili su Julius Johnson sa 14 poena, te Shammell Stallworth s 12. Kod gostiju sa splitskih Gripa bolji od ostalih bio je Dejan Ivanov sa 15 poena.