Zadrani nisu imali čemu da se nadaju u Splitu

HNL, 23. kolo

RNK Split je u 23. kolu Hrvatske nogomtene lige ugostio Zadar i na kraju slavio uvjerljivo - rezultatom 3:1.

Splićani su mrežu Zadrana načeli na samom otvaranju utakmice, kada je Glumbac bio precizan. Već u 11. minuti splitski Crveni su vodili 2:0, strijelac je bio Dujmović.

Do kraja prvog dijela rezultat se nije mijenjao, da bi Bagarić u šestoj minuti nastavka povisio na 3:0. Sve što su gosti uspjeli da naprave jeste pogodak Ivančića iz 65. minute.

Split je petoplasirani sa 34 boda, dok je Zadar na sedmoj poziciji sa 23 boda. Zadrani su u ovu utakmicu ušli na krilima dvije vezane pobjede (Slaven Belupo i Rijeka).