Zadrani šokirali Park mladeži

Poraz Splita

Prvu utakmicu petog kola HNL-a odigrali su na Parku mladeži Split i Zadar, a gosti su neočekivano došli do pobjede.

Splićani su u petom kolu željeli doći do druge pobjede, no to je na kraju pošlo za nogom igračima Zadra.

Gosti su do vodstva došli nakon samo devet minuta igre. Prahić je uposlio Šimurinu, koji matira domaćeg golmana za 0:1.

Nekoliko minuta prije kraja prvog dijela Splićani su izjednačili, a strijelac je bio Bilić. Glavom je loptu poslao iza leđa Matkovića nakon ubačaja Rebića. U 62. minuti Pehar dobiva crveni karton i ostavlja na cjedilu domaći sastav.

Samo pet minuta kasnije Zadrani koriste igrača više u polju te majstorski golom Ivančića stižu do vodstva 2:1, da bi pobjedu ovjerio Heister golom u 96. minuti.