Zahiroviću poluvrijeme u porazu Bochuma od Borussije

Bičakčić bez nastupa

Fudbaleri Bochuma poraženi su danas u prijateljskom susretu u Španiji od Borussije iz Dortmunda rezultatom 2:1, a bh. reprezentativac Adnan Zahirović je odigrao kompletno drugo poluvrijeme.

Već u prvoj minuti susreta Bochum je primio gol. Vlastitu mrežu je pogodio Gyamerah za prednost Borussije od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a nakon sedam minuta igre u nastavku Dortmund stiže do drugog pogotka. Za 2:0 je pogodio Jordanov u 52. minuti susreta.

Uspio je Bochum preko Kreyera u 87. minuti smanjiti prednost na konačnih 2:1.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Adnan Zahirović je odigrao drugo poluvrijeme u ovom susretu.

U još jednom prijateljskom susretu Eintracht Braunshweig je bez Emina Bičakčića savladao ekipu Basela s 1:0. Jedini gol postigao je Ademi u 39. minuti susreta.