Zec, Bajić, Hadžiahmetović i Milošević podijelili bodove

Karabukspor - Konyaspor 1:1

Nogometaši Karabukspora i Konyaspora odigrali su danas 1:1 u meču 15. kola turske Super lige.

Konyaspor je povela golom Rangelova u 14. minuti nakon neobične asistencije Riada Bajića, koji je mogao sam da postigne gol, ali je mislio kako se nalazi u nedozvoljenoj poziciji.

Karabukspor je promašio penal u 32. minuti, ali je Yatabare u 47. postavio konačnih 1:1.

Ermin Zec je za domaće igrao do 68. minute, dok je u timu gostiju 90 minuta odigrao Bajić, Deni Milošević je ušao u 74. minuti, a Amir Hadžiahmetović je izašao na poluvremenu.