FK Željezničar u finišu do pobjede protiv Krupe

Lendrić zabio za pobjedu

Željezničar je danas u prijateljskom meču savladao ekipu Krupe rezultatom 2:1.

Loše vrijeme i jaki udari vjetra pravili su ogromne probleme fudbalerima, ali smo u prvom dijelu ipak vidjeli dva gola.

Željezničar je bio bolji tim na terenu. Prvu pravu šansu ima Veselinović u 26. minuti, šutirao je preko prečke. Minut kasnije Kolak zaustavlja udarac Juričića.

Ipak, napadi Željezničara isplatili su se u 29. minuti. Dosuđen je penal, a Semir Štilić rutinski pogađa za 1:0.

Krupa se potom budi i u 34. minuti Muftić sjajno skida udarac Ćivića, no deset minuta kasnije golman Plavih je nemoćan. Za 1:1 pogodio je Pavlović i ovim rezultatom se odlazi na odmor.

Mirno je bilo u uvodnim minutama nastavka. Čeliković u 60. minuti dobro prijeti golu Krupe, promjene rezultata nema.

Zatim je Krupa preuzela terensku nadmoć. Ipak, falila je završnica ovom timu, dok se Željezničar probudio tek u finišu.

Buđenje je Plavima donijelo i pobjedu. Igrala se 85. minuta kada je na asistenciju Zeca mrežu Krupe za konačnih 2:1 pogodio Ivan Lendrić.

Prijateljski meč:

Željezničar - Krupa 2:1

Željezničar: Muftić, Stevanović, Miletić, Kosorić, Šehić, Čeliković, Alispahić, Subašić, Štilić, Veselinović, Juričić.

Krupa: Kolak, Galić, Karišik, Pavlović, Čović, Palić, Dujaković, Muminović, Nikolić, Vukmanović, Aćimović.

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Željezničar Moje Teme

Sarbit2019
FK Željeznicar - NK Brotnjo 2:0 1.Penal za za Zeljkana promasaj 2.Penal za Zeljkana opet promasaj 3.Penal za Zeljkana sudija ponistio II penal izvodit ce se dok Zeljkan ne postigne Gol iz Penala. FK Zeljeznicar FK Krupa 2:1 1.Penal za Zeljeznicar nije se za****vati mogu i izgubiti svirni jedan penal. Dvije Utakmice 4 penala za Zeljkana i to pripremne utakmice. FK Željeznicar NK Grude 0:0 Nema penala nema pobjede. ČESTITKE ČESTITKE
9 8
Pingvin1999
Sarbit2019@upravo ti o tome govorim.Ljudi u savezu su ljudi iz Fk sarajeva.Nemogu oni naci nista sporno o zasluzeno osvojenoj tituli '46 zato i ne uzimaju u razmatranje inace bi je morali priznati.zato su i dali cistacici.al nema veze i s njom i bez nje mi imamo vise trofeja.kako god ispred vas smo.a to tvoje do koljena....hahhahahaaha Torpedasi Torpedasi mali ste mali... i na kraju da ti jos hebem mater ,zaboravi na pocetku texta. iako imam dovoljno argumenata da do sutra pisem.