Željezničar lagano s Vitezom, Borac sa Slavijom

Premijer liga, kadeti, 7. kolo

Kadeti FK Željezničar savladali su danas kao gosti Vitez s 4:0 u susretu sedmog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Kadeti Plavih lagano su stigli do trijumfa u ovoj utakmici. Emir Tukić je u 14. minuti donio prednost Željezničaru od 1:0, da bi zatim Denis Žerić u 39. minuti povećao prednost na 2:0.

S dva gola u nastavku susreta Plavi su dovršili posao. Prvo je na 3:0 povećao Benjamin Šehić, a konačnih 4:0 je postavljeno u 55. minuti kada je vlastitu mrežu pogodio Antonio Babić.

Borac je s 3:0 savladao Slaviju. Golove za domaći tim su postigli Bubić i Maksimović u prvom, te Kukić u drugom poluvremenu.

Kadeti Željezničara su vodeći tim prvenstva ispred Sarajeva i Slobode...