Veselinović pogodio za vodstvo Željezničara, Jurić ekspresno izjednačio

Na Grbavici je 1:1

E. Čaušević

Željezničar i Široki Brijeg igraju trenutno na Grbavici utakmicu 29. kola Premijer lige.

Na Grbavici smo u prvih sat vremena gledali dosta dobru utakmicu s nekoliko odličnih šansi na obje strane, ali golova nije bilo.

Gosti su mogli do prednosti u 72. minuti kada je Jurić bio u šansi, ali Bender je nevjerovatno odbranom spasio Željezničar.

Nakon toga Plavi su krenuli u kontru i uspjeli da ekspresno kazne Široki za ovaj promašaj.

Ubacio je Blažević, a Veselinović sa svega par metara glavom loptu pospremio u mrežu za 1:0.

No, samo nekoliko minuta kasnije Široki je poravnao na 1:1. Ikić pravi veliku grešku koju gosti koriste, a loptu u praznu mrežu šalje Jurić za 1:1.

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: