Željezničar u jako teškoj situaciji

Plavi gube u Novom Gradu

Nakon prvih 45 minuta, Željezničar se nalazi skoro u nemogućoj misiji, mada još nije sve izgubljeno.

Plavi danas gostuju u Novom Gradu ekipi Borca u derbiju šestog kola, ali domaća ekipa ima sigurno vodstvo poslije 45 minuta.

U 14. minuti Vego postiže autogol nakon centaršuta Zakarića, a sjajni povremeni reprezentativac BiH je u 41. minuti ubacio korner, nakon kojeg Vojinović pogađa za 2:0.

Imali su gosti iz Sarajeva svoje šanse, ali one nisu iskorištene. Najbolju je imao Santos kada je pogodio stativu.

Željezničar ima osam bodova do ovog meča, a Boraac bi s eventualnom pobjedom imao 10 bodova i došao bi na treće mjesto.

U toku je još jedan meč šestog kola, a u Srebreniku igraju Tuzla City i Leotar. Domaćin za sada ima sigurnih 2:0.

Zaprati FK Borac, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: