Ziljkić nakon debija za reprezentaciju: Drago mi je zbog debija, ali mi je žao zbog poraza

Nakon poraza od Nizozemske

E. Oštraković

Bosna i Hercegovina poražena je na gostovanju od Nizozemske sa 3:1 u okviru Lige nacija.

Posljednjih nekoliko minuta u našoj reprezentaciji odgirao je debitant Almedin Ziljkić, koji je nakon utakmice govorio za medije.

"Sretan sam što sam debitovao u finišu utakmice. Ekipa je odigrala dobro drugo poluvrijeme i šteta što nismo iskoristili još neke šanse. Nakon ranog gola sve je krenulo u korist Holandije. Drago mi je zbog debija, ali mi je žao što nismo ostvarili bolji rezultat", rekao je Ziljkić.

Ostaje da vidimo da li će Ziljkić na utakmici protiv Italije dobiti veću minutažu, kako bi pokazao koliko može.

Matic
Je li realno da je onaj vrapcicki debil pozvao ovog lika a nema nikog iz Zelje?
2 13
Hix
Jel ovo onaj sto je rekao da ce rijesit utakmicu ako mu daju 1 min na terenu i bukv dobio min na terenu