Zlotrg odveo Vitez na vrh tabele

Druga liga Zapad, 10. kolo:

Fudbaleri Viteza savladali su danas ekipu Ključa s 2:0, te su nakon 10 odigranih kola preuzeli vodeću poziciju na tabeli.

Vitez je zasluženo došao do pobjede nad Ključem, a oba pogotka su djelo Aldina Zlotrga. Prvo je u 37. minuti pogodio za vodstvo od 1:0, da bi drugi gol postigao nakon 10 minuta igre u nastavku.

Vodeći sastav do ovog kola, Novi Travnik, remizirao je u Bugojnu kod Iskre (1:1).

Mamuša je doveo goste do vodstva od 1:0, ali je domaćoj ekipi bod donio Gurbeta u 61. minuti.

Una je uvjerljivo savladala Mladost s 3:0, Vitez iz Bužima je s 2:0 slavio na gostovanju kod Bratstva, dok su bez pobjednika završile utakmice Vlašića  i Krajine (1:1), te Omladinac - Sloga (2:2).