U Lyonu i Dinamova ljepotica

Zoran Mamić napravio transfer godine

Fudbaleri Dinama jučer su otputovali u Lyon gdje će u 2. kolu Lige prvaka odmjeriti snage sa domaćim Lavovima, a u delegaciji zagrebačke momčadi našlo se i jedno novo lice.

Naime, riječ je o novoj sekretarici kluba Viktoriji Šebelj, koju su igrači i stručni štab proglasili najboljim transferom Zorana Mamića.

Ova 23- godišnja ljepotica 2008. goddine proglašena je djevojkom godine u Hrvatskoj, a trenutno studira žurnalistiku.

Zaprati GNK Dinamo Zagreb, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
GNK Dinamo Zagreb Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.