Zrinjski pobijedio Croatiju, briljantna utakmica Madžida Šošića za Plemiće

Slavili sa 4:1

Fudbaleri Zrinjskog večeras su u prijateljskoj utakmici pobijedili Croatiju Zmijavci sa 4:1.

Zrinjski je za vikend odigrao meč bez golova u gostima protiv Širokog Brijega u okviru prvog kola Premijer lige BiH, ali već danas mostarski klub je odigrao još jednu prijateljsku utakmicu.

Trener Plemića, Sergej Jakirović, šansu je dao igračima koji nisu imali zapaženu minutažu protiv Širokog.

Na kraju Zrinjski je uspio da pobijedi sa 4:1 protiv Croatije, a Jakirović sigurno može biti zadovoljan igrom svoje ekipe.

U ekipi Zrinjskog briljirao je Madžid Šošić koji je zabio hat-trick u prvom poluvremenu. Šošić je pogodio za 1:0 u 24. minuti, a samo minutu kasnije isti igrač povisio je na 2:0.

Šošić je u centru pažnje bio i u 45. minuti kada je kompletirao hat-trick i pogodio za 3:0 što je bio rezultat prvog poluvremena.

Do četvrtog gola Zrinjski je stigao u 64. minuti kada je Nikola Šalinović zatresao svoju mrežu. Konačnih 4:1 postavio je Petar Bašić-Šiško golom u 68. minuti.

Za Zrinjski u prvom dijelu igrali su: Soldo, Tičinović, Jakovljević, Bošković, Čoko, Vazda, Zlomislić, Malekinušić, Šošić, Šipovac, Mašić.

U drugom dijelu nastupili su: Stanković, Vrankić, Bošković, Barišić, Bekić, Savić, Jajalo, Bašić, Kamenar, Gadže, Prskalo.