Zrinjski novo pojačanje našao u Sloveniji?
Foto: NK Domžale

Bivši mladi reprezentativac BiH

Zrinjski novo pojačanje našao u Sloveniji? · Saznajemo

U redove HŠK Zrinjski u narednim danima bi moglo stići još jedno pojačanje, ovaj put iz Slovenije.

Sve su glasnije špekulacije da bi Plemići mogli ostati bez Tomislava Barišića, kao i Advana Kadušića, a u skladu s tim čelnici kluba ne sjede skrštenih ruku i već neko vrijeme tragaju za pojačanjem na poziciji desnog beka.

Na tu poziciju bi, po svemu sudeći, mogao stići nekadašnji mladi reprezentativac naše zemlje Josip Ćorluka koji od ljetos nastupa u Sloveniji za Domžale.

Iako je prethodnih mjeseci 24-godišnji fudbaler u ovom timu više-manje bio standardan, navodno je sve izvjesiji njegov povratak u Bosnu i Hercegovinu, odnosno dolazak u Zrinjski s čijim je čelnicima već uveliko u pregovorima.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Prije nego što je otišao u Sloveniju, Ćorluka je, podsjetimo, nastupao za Široki Brijeg.

Zaprati HŠK Zrinjski, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
HŠK Zrinjski Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi