Protesti igrača HŠK Zrinjski: Smatraju da im nije priznat čist gol
Igrači Zrinjskog smatraju da je u ovoj situaciji trebao biti pogodak

Interesantna situacija

Tuzla City i Zrinjski u Srebreniku igraju meč 18. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, a a rezultat nakon prvog poluvremena je 0:0.

City je u derbiju kola ugostio vodeći Zrinjski. Nakon prvih 45 minuta u Srebreniku nema golova, ali je bilo dosta uzbuđenja.

U finišu prvog poluvremena gosti su tražili pogodak. Nakon kornera Nemanja Bilbija šutira glavom, a golman Tuzle Barcola brani njegov udarac.

Gosti su potom krenuli s protestima. Smatrali su da je lopta prešla gol-liniju, ali sudija Admir Musić se nije oglasio.

Sporna situacija s meča Tuzla City - Zrinjski

Uzaludno su gosti dizali ruke i protestvovali. Musić je uvjeren da lopta nije prešla kompletnim obimom liniju i rezultat se nije mijenjao.

Treba istaći svakako da je do ove situacije došlo nakon nepostojećeg kornera kojeg je Musić dosudio u korist gostiju iz Mostara.

Ekipe danas nastupaju u ovim sastavima:

Tuzla City: Barcola, Nukić, Kuzmanović, Šukilović, Karić, Pantelić, Čeliković, Mišić, Mehidić, Diaby, Eleouet.

Zrinjski: Čondrić, Ćorluka, Jakovljević, Barišić, Bekić, Sučić, Stranput, Tičinović, Janković, Ćuže, Bilbija.

Glavni sudija je Admir Musić iz Sarajeva, a pomoćnici su  mu Amir Kadić i Emir Zahiragić - oba također iz Sarajeva.

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Tuzla City Moje Teme

DAVIS
Smecari, a ne bune se kad im ovaj klosar dadne nepostojeći korner iz kojeg dodju u ovakvu situaciju, kad Ticinovic dva puta rukom igra tu šute, prave se budale. Mamu im ****m klosarsku.
4 4
Brazuka
E cuj oni se žale. Pa navikli kad kradu sve se priznaje . Ovo nije gol milion posto