Belgijanac ostaje na Anfieldu do ljeta 2021. godine

Zvanično: Mignolet produžio ugovor s Liverpoolom

Endin Čaušević

Golman Liverpoola Simon Mignolet danas je produžio ugovor sa Redsima.

Već nekoliko sedmica špekuliše se da će Belgijanac na kraju sezone napustiti Liverpool, te da za njega više nema mjesta u ekipi Jurgena Kloppa. Ipak, čelnici Redsa demantovali su danas engleske medije i odlučili su Mignoletu ponuditi novi ugovor koji je on bez razmišljanja prihvatio.

Mignolet je sa Redsima potpisao novi petogodišnji ugovor i na Anfieldu će ostati do ljeta 2021. godine. Belgijanac je priznao da je sretan što će i dalje ostati član Redsa.

"Bilo je mnogo priča da ću napustiti Liverpool, ali ovo je dokaz da me još uvijek žele na Anfieldu. Sretan sam zbog novog ugovora i dat ću sve od sebe da opravdam povjerenje čelnika kluba i trenera Jurgena Kloppa", rekao je Mignolet.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Mignolet je u Liverpool stigao 2013. godine za devet miliona funti iz ekipe Sunderlanda.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi