Američki centar stigao u Igokeu

Novi Amerikanac u Laktašima

Američki centar stigao u Igokeu

Midhat Šljivak

Viceprvak Bosne i  Hercegovine Košarkaški klub Igokea, pojačala je svoje redove iskusnim američkim centrom Corsleyem Edwardsom.

Nakon što su prije nekoliko dana produžuli ugovore sa nekadšnjim reprezentativcem Slovenije Nebojšom Joksimovićem, zatim Nenadom Šulovićem i Markom Brkićem, u Laktaše je stigao i snažni Amerikanac Edwards koji stiže iz poljskog Anwila.

Edwards je ljubiteljima košarke poznat jer je pretprošle sezone nosio dres zagrebačke Cedevite, a u njegovoj bogatoj internacionalnoj karijeri nastupio je za velikoi broj klubova. Igrao je jednu sezonu i u NBA ligi u dresu New Orleans Hornetsa, no bez značajnijeg učinka.

Edwards (206cm, 33 godine) uspješno može pokrivati pozicije krilnog centra i centra.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti