Asvel nakon velikog preokreta slavio protiv Armanija

Sjajna završnica Francuza

Francuski prvak Asvel slavio je večeras na svom parketu protiv milanskog Armanija u 24. kolu Eurolige rezultatom 78:69.

Francuzi su slavili nakon što su pune tri četvrtine gubili i u posljednjem periodu napraviti veliki preokret.

Ništa nije slutilo da će Asvel uspjeti okrenuti Milaneze koji su 30 minuta kontrolirali utakmicu ali su nakon toga jako pali u igri i dopustili žilavim domaćinima da za samo 10 minuta unište ono što je talijanski tim gradio tri četvrtine. Asvel je zadnji period dobio s 26:13 i pobjedom potvrdio odličnu formu u kojoj ovaj tim igra posljednjih nekoliko tjedana.

Lighty je sa 16 poena vodio svoj tim do pobjede dok je Yabuselle ubacio 14. Shields je ubacio 18 poena za milanski tim a Leday je dodao 14.