Atlanta izjednačila na 2:2 protiv Washingtona

Slavili u gostima

Atlanta je gostujućom pobjedom nad Washingtonom rezultatom 106:101 izjednačila rezultat u seriji na 2:2.

Gosti bolje otvaraju meč i na poluvrijeme odlaze sa deset poena prednosti. Domaći tim na početku treće četvrtine uspio spustiti prednost na samo -1, ali će se na kraju ispostaviti da je to bilo sve što su uspjeli učiniti.

Atlanta je znalački čuvala vodstvo i konstantno bila u solidnoj prednosti, tako da protivniku nisu dozvolili da izbori ništa više od časnog poraza.

Najefikasniji igrač pobjedničkog tima bio je Teague sa 26 ubačenih poena, dok je sa druge strane najbolji bio Beal sa 34.