Cedevita produžila krizu Igokee

ABA liga

U jednoj od zanimljivijih utakmica 20. kola ABA lige Cedevita je savladala Igokeu sa 89:78.

Igokea je u krizi rezultata, pa je tako i u Zagrebu poražena od objektivno kvalitetnijeg rivala.

Cedevita je došla korak bliže plasmanu u Final Four nakon večerašnjeg meča u kojem je gubila u prvom poluvremenu, ali je u nastavku napravila seriju.

Domaći košarkaši su u natavku ubacili 52 poena, dok je Igokea zaustavljena na svega 34 poena.

Potražite više informacija na temu ABA liga:

James je ubacio 19 poena u pobjedi Cedevite, 16 je ubacio Arapović, 15 Bilan, a 13 Kruslin. Bh. reprezentativac Džanan Musa igrao je pet minuta, ali nije se upisao u strijelce. Imao je  jednu ukradenu i jednu izgubljenu loptu. Kod gostiju iz Laktaša Robinson je ubacio 14, Sibalić i Mićović po 12 poena.