CSKA bez problema protiv Laborala

Euroliga, 11. kolo

CSKA je u susretu 11. kola Eurolige bez većih problema savladala Laboral Kutxu rezultatom 90:78.

Nakon izjednačenog uvoda u utakmicu, CSKA je u ostatku meča potpuno kontrolisala utakmicu, te su na kraju zasluženo upisali pobjedu.

Već na poluvremenu je bilo jasno da će gosti iz Baskije teško šta napraviti. Armejci su imali plus 14, 40:26, a ovu prednost su u nastavku održavali bez većih problema.

Uspio je Laboral doći na minus sedam, ali nisu uspjeli ugroziti trijumf CSKA, koji je na kraju stigao do pobjede.

Nando De Colo je predvodio domaće sa 19 poena, Cory Higgins je dodao 18, a Andrej Voroncević i Miloš Teodosić po 17.