CSKA nezaustavljiv

Euroliga, peto kolo

Koliko je CSKA moćan tim, večeras je na svojoj koži osjetila i ekipa Olympiacosa.

Grčkim tim je u Pireju dočekao aktuelnog šampiona, koji je pokazao da je u ovom trenutku na jednom višem nivou.

Moskovljani su zabilježili treću pobjedu u gostima, ukupno petu u Euroligi ove sezone, pa se i dalje nalaze na čelu tabele.

Gosti su slavili rezultatom 81:75, a kapitalnu prednost stekli su u drugoj četvrtini, koju su dobili sa 19:7.

Olympiacos je u drugom poluvremenu bio bolji tim, međutim, nedovoljno za preokret u ovom susretu.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

Po običaju, goste je predvodio francuski internacionalac Nando de Colo sa 23 poena i devet skokova, dok se kod domaćina izdvojio Georgios Printezis sa 26 koševa i sedam uhvaćenih lopti.