Domercant odličan u pobjedi Unicsa

Košakaši Unicsa iz Kazana savladali su na svom parketu poljski Prokom u okviru 9. kola košarkaške Eurolige rezultatom 68:41

Pobjednik utakmice se znao već nakon deset minuta igre koje su domaćini dobili 19:6, da bi se ponor Prokoma nastavio i u drugoj četvrtini, pa je rezultat na poluvremenu glasio 35:11.

I u nastavku susreta ista slika na parketu. Na sreću po goste košarkaši Unicsa su imali i dosta promašaja iz čistih pozicija, no ipak su uspjeli ubjedljivo slaviti u ovom susretu.

Henry Domercant je sa 18 poena bio najbolji pojedinac kod Unicsa, dok je kod Prokoma Blassingame ubacio 10 poena.