Fenerbahče uspješniji u duelu turskih ekipa

Euroliga, sedmo kolo

Ekipa Fenerbahčea dočekala je Bešiktaš u duelu sedmog kola Eurolige te je slavila rezultatom 78:72.

Gosti su u prvom poluvremenu bili nešto bolji pa su na pauzu otišli sa prednošću od 10 poena (32:42). Ipak, u nastavku domaća ekipa uspijeva da se vrati u susret i da slavi.

Posebno dobri domaći su bili u posljednjoj četvrtini koju su riješili u svoju korist rezultatom 30:17.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bili su Bojan Bogdanović sa 25 i David Andersen sa 13 poena.

Kod gostiju solidnu partiju su odigrali Damir Markota koji je ubacio 15 poena te Curtis Jerrells sa 14 ubačenih poena.