Ikonić 16 poena u porazu Karsiyake

Goran nastavio sa odličnim igrama

Večeras je na parkete u Eurochalenge cupu izašao i Goran Ikonić, no on sa svojim timom Pinar Karsiyakom nije uspio slaviti pobjedu.

U 6. kolu ovog takmičenja Karsiyaka je poražena na gostovanju kod Bonna rezultatom 80:65, a susret su izgubili očajnom igrom u prvoj i posljednjoj četvrtini koje su ubjedljivo izgubili.

Ipak, u sivilo turskog tima nije se uklopio naš reprezentativac Goran Ikonić koji je ponovo odigrao veoma dobru utakmicu. On je za 31 minut na parketu ubacio 16 poena uz odličan šut iz igre od 54%.

Uprkos porazu Pinar Karsiyaka se plasirala u drugi krug Eurochallenge cupa.