Dominacija je blaga riječ: Jones igra nestvarnu partiju protiv Švedske

Fenomenalan nastup

Admin Čaušević

Jonquel Jones je prvi kandatit za osvajanje nagrade MVP Eurobasketa.

Jones igra nestvarnu partiju protiv Švedske, a već u prvoj četvrtini je uspjela postići nevjerovatnih 19 poena.

Djevojka s Bahama je upisala i čak osam skokova, imala je jednu asistenciju i ukrednu loptu te na parketu djeluje zaista dominantno.

Najbojka košarkašica reprezentacija BiH je istinski vođa ekipe. Impresivno je i to što iz utakmice u utakmicu djelujuje neumorno bez obzira što je praktično cijelo vrijeme na parketu.

Bosna i Hercegovina je prvu četvrtinu dobila rezultatom 25:10. U slučaju pobjede naša selekcija će u kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo.

1946
40 poena za manje od 15 minuta sad je najbitnije ocuvati taj ritam i ne pasti u odbrani, Jones MVP