Khimki na svom parketu razbio Maccabi

Četvrto kolo Top 16 faze

Ekipa Khimkija dočekala je večeras u okviru četvrtog kola na svom terenu Maccabi te je slavila sa 88:67.

Domaća ekipa je nakon prve četvrtine gubila sa 19:25, ali je sjajnom igrom u drugih deset minuta uspjela da se vrati i da na poluvrijeme ode sa prednošću od 12 poena (46:34).

U nastavku susreta ruska ekipa je rutinski čuvala prednost i nije dopustila gostima da na bilo koji način ugroze pobjedu.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

Najefikasniji u redovima domaćih bili su Kelvin Rivers sa 20 i Petteri Koponen sa 15 poena. Za goste su odličnu partiju odigrali Lior Eliyahu koji je postigao 17 poena te Shawn James sa 14 poena.