Mogao je neko glavu izgubiti: Srušio se koš na utakmici Radnika i Bosne

Nevjerovatna situacija

E. Ganibegović

Utakmicu 21. kola košarkaške Premijer lige Bosne i Hercegovine danas su odigrali Radnik iz Bijeljine i Bosna Royal.

Domaća ekipa slavila je rezultatom 71:67 mnogo boljom igrom u drugom poluvremenu, no rezultat definitivno pada u drugi plan zbog jedne situacije koja se dogodila u posljednjoj četvrtini utakmice.

Naime, poslije jednog slobodnog bacanja srušio se koš u dvorani. Neko je mogao mogao izgubiti život, no na sreću sve je dobro završeno. Najbliži košu bio je sudija ove utakmice.

Pogledajte kako je to izgledalo.

Potražite više informacija na temu Košarkaško prvenstvo BiH (M):

Inače, bijeljinski Radnik se nakon ove pobjede nalazi na 10. poziciji s 28 bodova, a Bosna je na posljednjoj, 12. poziciji, s tri manje.