8

Komentari (8)

HBSC
Cestitke BiH,ali ovo je zalosno da ce Cipar da igra na prvenstvu,pa za njih je jedna tulava Cibona Real Madrid
BosanskaSwedska
Ko beba zvecku
user1723903760
Cestitam Ljiljani, bas ste pokazali kako se igra za svoju drzavu i svoju krv, ne samo u ovoj utakmici nego u kvalifikacijama, pogotovo protiv Hrvatske su polazali veliko veliko srce ne samo zbog pobjede nego zbog broj kosa! Zelim da se dobro provedu na evropskom takmicenju i da uzivaju i igraju srcem za sve nas!
user1723903760
Svaka cast i Fanatikosima, koji su isto ponos ove drzave, s njihovim navijanjem i bukom, to nama treba i daje posebno motivaciju!
USABIH
HRVATSKA JE ISPALA TO.. BOSNA I HERCEGOVINA JE NA EUROPAKOM PRVESTVU BRAVO BOSNO I HERCEGOVINO HVALA FRANCUZIMA !!! HRVATIMA SRETNO SLEDECI PUT !!!!
USABIH
Mi smo na EUROPAKOM PRVESTVU VOLIM TE BOSNO I HERCEGOVINO !!!!!
karalic1986
user1725947470
Sretno BiH, imamo odličnu reprezentaciju. Bravo Musa i ostali sretno vam bilo!
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.