Laboral bez problema protiv Panate

Euroliga

Laboral Kutxa je sa 84:68 pobijedila Panathinaikos u četvrtfinalu Eurolige.

Košarkaši Laborala slavili su u prvoj utakmici, te su stigli do vodstva u seriji protiv grčkog tima.

Španci su prvi period igre riješili u svoju korist (18:16), a na poluvremenu su vodili 11 razlike (39:28).

U jednom trenutku u trećoj četvrtini Laboral je vodio i 22 razlike, a na kraju trećeg perioda igre rezultat je glasio 64:49.

Do kraja se više gosti iz Atine nisu uspjeli oporaviti i Laboral je sigurno stigao do prve pobjede, a podsjećamo da se četvrtfinalna serija igra na tri pobjede.

Potražite više informacija na temu Euroleague:

Gostima je sa 20 poena presudio Daris Adams, dok je dobru partiju s 15 ubačenih poena pružio i Ioannis Bourousis. Najbolji kod gostiju bio je Miroslav Raduljica s 21 poenom.