LIVE:  Nova trojka Teletovića

Netsi protiv Knicksa

LIVE: Nova trojka Teletovića

Brookyln Netsi večeras gostuju New York Knicksima u Madison Square Gardenu.

40' - Nova trojka Mirze..

39' - Trojka Teletovićaaaa. Plus 19 za Netse..

36' - Promašaj Teletovića. Knicksi na minus 16 na ulazu u posljednju četvrtinu 71:55.

35' - Mirza je ponovo u igri...

30'- Uspješno Netsi drže prednost.

25'- Počelo je drugo poluvrijeme...

24'- Netsi na poluvremenu vode 52:38. Mirza Teletović je ubacio dva poena, a ima i dvije asistenicije i jedan skok.

19' - Mirza izašao iz igre.

17' - Prvi poeni Teletovića. Za dva poena je pogodio...

16' - Ponovo sjajna asistencija za Blatchea. Jednom rukom pri isteku napada. Netsi vode 35:21.

15' - Nakon air-balla, Mirza sjajnom asistencijom uposlio Blatchea za nove poene.

13' - Teletović je ušao u igru na početku drugog perioda...

12' - Nakon prve četvrtine Brooklyn Netsi vode 27:16. Mirza nije igrao u prvih 12 minuta.

8' - Netsi odlaze na sedam poena prednosti 19:12. Teletović još uvijek nije dobio priliku.

5' - Na prvom time-outu je plus šest 10:4.

4' - Nakon četiri minute igre Netsi imaju vodstvo 8:4...

Petorka Knicksa: Felton, Prigioni, Shumpert, Anthony i Chandler. Za Netse startaju Livingston, Anderson, Johnson, Pierce i Garnett...