U užasnoj noći za Pistonse Garza nije razočarao

Grizzliesi upisali sedmi trijumf

A. Čaušević

Detroit Pistonsi su doživjeli težak poraz na gostovanju kod Memphis Grizzliesa rezultatom 118:88.

Grizzliesi su upisali sedmi uzastopni trijumf nakon što su sjajnom igrom razbili neprepoznatljive Pistonse.

Već nakon prve četvrtine domaći su imali +14 (32:18), pa je bilo samo pitanje s kojim će rezultatom riješiti meč u svoju korist. Na kraju je prednost iznosila 30 poena.

Potencijalni bh. reprezentativac Luka Garza je dobio 18 minuta i nije razočarao pošto je imao osam poena, četiri skoka i tri asistencije.

U pobjedničkom timu 13 košarkaša su uspjeli upisati poene. Najefikasniji sa 22 poena je bio Ja Morant. Kod poraženih se sa 14 poena istakao Saben Lee.