McLemore najefikasniji u pobjedi Sacramenta

Kingsi savladali Dallas

Sacramento Kingsi su u posljednjoj četvrtini riješili sve dileme oko pobjednika u susretu sa Dallasom.

Utakmica je bila neizvjesna sve do polovine zadnjeg perioda kada Sacramento uspjeva doći do osjetnije prednosti i na kraju doći do pobjede rezultatom 98:87.

Kingse je do pobjede predvodio Ben McLemore koji je ušao sa klupe. McLemore je za 26 minuta koliko je proveo na parketu ubacio 22 poena.

U ekipi Dallasa, kojoj je nedostajalo nekoliko standardnih igrača, niko nije bio posebno inspirisan.

Najefikasniji je bio Nicolas Brussino sa svega 13 poena, dok su po 11 dodali Harrison Barnes i Dwight Powell.