Musa sve fenomenalno uradio, a onda je uslijedila brutalna blokada

Igrač Dallasa se samo ukazao

Esmer Oštraković

Košarkaški spektakl bio je večeras u Madridu gdje su prijateljsku utakmicu odigrale ekipe Real madrida i Dallasa.

Pobjedu je ostvario Real Madrid, a konačan rezultat utakmice bio je 127:123.

Ovacijama je dočekan bivši igrač Real madrida, Luka Dončić, koji je na ovoj utakmici igrao prvih pet minuta.

Zanimljiva situacija desila se u trećoj četvrtini, a u glavnoj ulozi bili su Džanan Musa i Dante Exum.

Musa je uradio sve fenomenalno, krenuo je da zakuca, a onda je uslijedila brutalna blokada bivšeg igrača Partizana.

Naravno stvari su to koje se dešavaju u košarci, a ovaj put je Exum izašao kao pobjednik u duelu sa Musom.

Kada je riječ o utakmici Real Madrid je pobjedu osigurao u posljednjoj četvrtini.

Dallas je do tada imao sigurno vodstvo, ali došlo je do opuštanja u posljednjem periodu igre što su domaći iskoristili.

Na kraju je Real Madrid zadnju četvrtinu dobio sa 37:24, a to je značilo da su ostvarili pobjedu od 127:123.