Sjajan potez

Nurkiću ni dvojica ne mogu ništa: Monstruozno zakucavanje utišalo publiku

Košarkaši Portland Trail Blazersa pobijedili su sinoć na gostovanju Orlando Magic sa 128:114, a vrlo dobru partiju je pružio bh. reprezentativac Jusuf Nurkić.

On je na parketu proveo nešto manje od 30 minuta i za to vrijeme je postigao 18 poena uz deset skokova, a posebno je impresivno bilo jedno njegovo zakucavanje.

Nurkić je pred kraj prvog poluvremena monstruoznim zakucavanjem preko dvojice suparničkih košarkaša utišao domaće navijače.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Top Komentari

damir bosnjak
Nurk brateeee bosnjacki lomi gaaaa
0 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi