Očajna noć Phoenix Sunsa i Mirze Teletovića

Teletović ubacio samo dva poena

Košarkaši Phoenix Sunsa sinoć su na gostujućem parketu doživjeli pravu blamažu protiv Utah Jazza.

Sunsi su poraženi sa visokih 103:69, a svoju noć nije imao ni kapiten bh. reprezentacije Mirza Teletović.

Domaći su nešto bolje ušli u meč te su prvu dionicu riješili u svoju korist rezultatom 24:21. Druga četvrtina donijela je sličnu priču pa Utah na poluvrijeme odlazi sa plus osam (46:38).

Nastavak meča donio je također daleko bolju igru domaćih, a Phoenix Sunsi niti u jednom trenutku nisu pokazivali znake života te su na kraju poraženi sa visokih 103:69.

Veoma lopu noć imao je i Mirza Teeletović koji je uvacio tek dva poena uz šut iz igre jedan od sedam, a za tri poena 0 od 5.