
Nakon otpuštanja Kewina Browna i isteka ugovora Ante Đuguma, ekipa Širokog dovela je prvo pojačanje za nastavak sezone.
Na svom univerzitetu imao je zaista sjajne statistike gdje je bio na prosjecima od 18,2 poena 2,7 skokova i 4,4 asistencije.
Ekipi će se pridružiti na večerašnjem treningu, i nadaju se u upravi kluba da će pomoći ekipi Širokog da zaustavi seriju poraza, te da će pomoći bivšem prvaku Bosne i Hercegovine da se što prije vrati na nekadašnje staze slave.
Ovo nije posljednje pojačanje za nastavak sezone u Širokom kako saznaje portal SportSport.ba,u upravi kluba tragaju za košarkašem na poziciji centra, koja je ostala upražnjena nakon odlaska Ante Đuguma, te još jednim košarkašem koji će upotpuniti igrački kadar i ostvariti klupske ambicije.
Više o svemu biće poznato u narednih par dana.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Oglasi
Popularno





Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida

Najnovije vijesti


Na meti londonskih rivala
Počeo je karijeru u Barceloni, igrao za PSG, a sada je velika želja dva engleska giganta

Najčitanije iz kategorije


Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
