U meču Manrese i Barce je malo šta ušlo u koš

Očajan meč ACB lige

Košarkaši Barcelone slavili su na gostovanju kod Manrese sa 56:50 u susretu 1. kola španske ACB lige.

Susret u Manresi pamti se kao jedan od najgorih u ACB ligi, što govori i konačan rezultat utakmice.

U prvoj četvrtini ukupno 14 poena, Barca je istu dobila sa 9:5, a na poluvremenu Katalonci su vodili 23:15.

Malčice efikasniji bili su igrači u nastavku, no na kraju tek 106 poena, a ono što vrijedi istaći, na meču su postignute samo dvije trojke iz čak 47 pokušaja. Tomić je u timu gostiju ubacio 13, Doellman 11, a Oleson 10 poena, dok je Suggs u domaćem timu ubacio 14 poena.

Potražite više informacija na temu ACB liga:

Valencia je u Zaragozi slavila sa 80:68, dok je Murcia sa 67:65 bila bolja od Joventuta.