6

Komentari (6)

cagliostro13
Svi koji kmeče sad oko Palestine su najveća dvolična smeća.. Di ste svi vi godinama oko masakriranja u Jemenu?? Gdje je poginulom tri puta više žena i djece nego u Gazi.. Gdje ste oko masakra u Siriji gdje je poginulo 5 puta više ljudi nego u Gazi? Gdje ste oko masakriranja Kurda?? Šta, ti ljudski životi vrijede manje?? Ili je ok kad muslimani tamane muslimane?? U svijetu ima 100 puta gorih sukoba pa nitko ne izlazi na ulice, nitko ne protestira za te ljude, novine ne pišu o tome.. Tišina totalna.. Sramite se
BAJSJECAR1977
Vse žide bi bilo treba potamanit...do zadnjega
Zulfikar
Izrael kao drzava nebi trebao da postoji.
stranputica
Ti si promašio forum,.....
Zulfikar
Ti si promasio planetu ako si po ovom pitanju suprotnog misljenja. Pitaš li se zasto se jedna azijska drzava takmici u UEFA?
Kakaks
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.